100YXG220MEFC16X20
Partnumber:
100YXG220MEFC16X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 100V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1040mA 6000h 105°C Bulk