102R18W102KV4E
Partnumber:
102R18W102KV4E
Manufacturer:
Johanson Dielectrics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R