103AT-4-70378
Partnumber:
103AT-4-70378
Manufacturer:
Semitec
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10kohm 1% Shape 1 30 AWG