105MKP275KG
Partnumber:
105MKP275KG
Manufacturer:
Illinois Capacitor
products.category:
C/R/E
Availability:
796 in stock
SKU:
105MKP275KG
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 310VAC PP 10% (26 X 9 X 17mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk