Partnumber: 108CKE025M
Manufacturer: Illinois Capacitor
products.category: C/R/E
Availability: 1352 in stock
SKU: 108CKE025M
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.249 Ohm 660mA 2000h 105°C