109D107X9060F2
Partnumber:
109D107X9060F2
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 100uF 60V 10%( 7.92 X 20.22mm) Axial 2.5 Ohm 125C Automotive Tray