109D566X9100T2
Partnumber:
109D566X9100T2
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, NON SOLID, POLARIZED, 100V, 56uF, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED