10CE470AX
Partnumber:
10CE470AX
Manufacturer:
SANYO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (8 X 10.2mm) SMD 450mA 2000h 105°C Automotive T/R