10CX105YU484I6G
Partnumber:
10CX105YU484I6G
Manufacturer:
Intel
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
FPGA Cyclone® 10 GX Family 104000 Cells 20nm Technology 484-Pin UBGA Tray
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Customers who bought this item also bought
HCPL-3760
Add to cart
Inquiry
AT24C64A-10PU-2.7
SN74ACT16245DL
NCP5380MNR2G
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
CAP, 0.1UF, 0402, 10V CERAMIC, PANASONIC