10FHSY-RSM1-GAN-TB(LF)(SN)
Partnumber:
10FHSY-RSM1-GAN-TB(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
7600 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 10 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R