10GEEG3E
Partnumber:
10GEEG3E
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
SKU:
10GEEG3E
Package
Power Entry Module EMI Filtered M 3 POS 250VAC 10A ST 1 Port