10MQ100N
Partnumber:
10MQ100N
Manufacturer:
EIC Semiconductor Inc
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
879 in stock
SKU:
10MQ100N
Package
Rectifier Diode, Schottky, 1 Element, 1.5A, 100V V(RRM),