10SUR-32S
Partnumber:
10SUR-32S
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector RCP 10 POS 0.8mm IDT ST Cable Mount Box