110IMX35D05D05-8G
Partnumber:
110IMX35D05D05-8G
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 4-OUT 5V/5V/5V/5V 1.4A/1.4A/1.4A/1.4A 35W 17-Pin