110IMX35D05D15-8
Partnumber:
110IMX35D05D15-8
Manufacturer:
POWER-ONE
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 4-OUT 5V/15V/15V/5V 1.4A/0.6A/0.6A/1.4A 35W 17-Pin