1111SQ-47NGEB
Partnumber:
1111SQ-47NGEB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Wirewound 0.047uH 2% 400MHz 200Q-Factor Air 4.4A 0.0113Ohm DCR T/R