1140-332K-RC
Partnumber:
1140-332K-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
High Current RF Choke Bobbin Core 3.3mH 10% 1KHz Ferrite 1.9A 773mOhm DCR RDL