11938KA-24K-EA-00
Partnumber:
11938KA-24K-EA-00
Manufacturer:
NMB Technologies Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 27.6V 97CFM 41dB 119 X 119 X 38.4mm