12061A561GAT2A
Partnumber:
12061A561GAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 560pF 100V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C T/R