12061C104MAT4A
Partnumber:
12061C104MAT4A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 20% Pad SMD 1206 125°C T/R