12061C105JAT2A
Partnumber:
12061C105JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R