12061C105K4Z2A
Partnumber:
12061C105K4Z2A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C Automotive T/R