12061C105KAT2A
Partnumber:
12061C105KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
360 in stock
SKU:
12061C105KAT2A
Package
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R