12062C473KAT2A
Partnumber:
12062C473KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R