12063D106MAT2A
Partnumber:
12063D106MAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R