12063D475KAT2A
Partnumber:
12063D475KAT2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1745 in stock
SKU:
12063D475KAT2A
Package
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206