12065C105KAZ4A
Partnumber:
12065C105KAZ4A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C T/R