12065C681JAT2A
Partnumber:
12065C681JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 680pF 50V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R