12065C824KAZ2A
Partnumber:
12065C824KAZ2A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.82uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C T/R