12067A3R9CAT2A
Partnumber:
12067A3R9CAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.9pF 500V C0G 0.25pF Pad SMD 1206 125°C T/R