12067C102KAT2A
Partnumber:
12067C102KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 500V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R