1206AC101MAT1A
Partnumber:
1206AC101MAT1A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 1000V X7R 20% Pad SMD 1206 125°C Low ESR T/R