1206B104K500CT
Partnumber:
1206B104K500CT
Manufacturer:
Samwha Capacitor Group
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiCap 125°C T/R