1206L012/30
Partnumber:
1206L012/30
Manufacturer:
Littelfuse
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.125A(hold) 0.29A(trip) 30VDC 100A 0.6W 0.2s 1.5Ohm SMD Solder Pad 1206