1206L025YR
Partnumber:
1206L025YR
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.25A(hold) 0.5A(trip) 16VDC 100A 0.6W 0.08s 0.55Ohm SMD Solder Pad 1206 T/R