1206N100G501CT
Partnumber:
1206N100G501CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 500V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C T/R