1206SFF600F/24-2
Partnumber:
1206SFF600F/24-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Fast Acting 6A 24V SMD Solder Pad 1206 Ceramic T/R