1206SFP250F/32-2
Partnumber:
1206SFP250F/32-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip 2.5A 32V SMD Solder Pad 1206 Ceramic T/R Automotive