1210-152J
Partnumber:
1210-152J
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 0.467A 0.85Ohm DCR 1210 T/R