12101C225KAZ2A
Partnumber:
12101C225KAZ2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiTerm 125°C T/R