12101U121JAT2A
Partnumber:
12101U121JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Capacitor Ceramic Multilayer Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Pad SMD 1210 125°C Ultra Low ESR T/R