12101U6R8CAT2A
Partnumber:
12101U6R8CAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 1210 125°C Ultra Low ESR T/R