12102U680FAT2A
Partnumber:
12102U680FAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 68pF 200V C0G 1% Pad SMD 1210 125°C Ultra Low ESR T/R