12102U750FAT2A
Partnumber:
12102U750FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 75pF 200V C0G 1% Pad SMD 1210 125°C T/R