12103C106K4Z2A
Partnumber:
12103C106K4Z2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
319 in stock
SKU:
12103C106K4Z2A
Package
CAP, MLCC, X7R, 10UF, 25V, 1210