12103C106KAT2A
Partnumber:
12103C106KAT2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1568 in stock
SKU:
12103C106KAT2A
Package
CAP CER 10UF 25V X7R 1210