12105A472JAT2A
Partnumber:
12105A472JAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 50V C0G 5% Pad SMD 1210 125°C T/R