12105G105ZAT2A
Partnumber:
12105G105ZAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1210 85°C T/R