1210AA101JAT1A
Partnumber:
1210AA101JAT1A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1210 125°C Low ESR T/R