1210B104K201NT
Partnumber:
1210B104K201NT
Manufacturer:
Knowles Precision Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 200V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R